"Blēras raganas" peļņa: 400 000%

Pirms 20 gadiem filmas “Blēras ragana” radītāji ieguldīja $60,000, bet nopelnīja $248 600 000, jo izmantoja… inovatīvu mārketingu. Arī Jums nevajag milzīgus ieguldījumus peļņas gūšanai!

Lasiet tālāk par kopīraitingu un SEO.

Piesakieties konsultācijai un pelniet vairāk arī Jūs!

"Blēras raganas" sākuma fragments

Materiāls veidots kā pirmās personas šausmu filma un dokumentālas filmas imitācija.
Nekādu specefektu vai slavenu aktieru – tikai izcils radošums. No filmēšanas līdz mārketingam.

Urbānā leģenda

Blēras raganai veltītā mājaslapa vēsta urbāno leģendu par Mērilendas štata Burkittsvilles pilsētiņu, kuras vairāki bērni miruši aizdomīgos apstākļos.

1994. gada oktobrī Burkittsvillē esot ieradušies trīs Montgomerija koledžas studenti (Michael Williams, Joshua Leonard un Heather Donahue). Viņi intervējuši vairākus vietējos iedzīvotājus, bet dažas dienas vēlāk izgaisuši bez pēdām.

Daudzās ASV koledžās izvieto viņiem veltītus pazudušo personu plakātus. Fani šos trīs aktierus kā pazudušus piesaka policijā. Savukārt ģimenes locekļi saņem kartītes ar līdzjūtības apliecinājumiem.

Kad studentu uzfilmētais materiāls “tiek atrasts mežā,” to samontē filmā. Ik pa laikam noplūst ar filmu saistīti jaunumi, kāpinot mistērijas piesātināto gaisotni. 1999. gada 25. janvārī filmu pirmo reizi prezentē Sundance filmu festivālā, bet plašākai publikai – tikai 14. jūlijā. Gaidot pirmizrādi, par to runā VISI.

Kas ir kopīraitings un SEO?

Kopīraitings (copywriting) ir efektīvu, pārdot spējīgu tekstu veidošana. Tie ne tikai ir gramatiski pareizi un literāri skanīgi, bet arī motivē lasītāju pieņemt pozitīvu lēmumu (veikt pirkumu, nobalsot vēlēšanās vai atbalstīt svarīga projekta īstenošanu).

SEO (Search Engine Optimization) ir mērķtiecīgi uzlabojumi Jūsu mājaslapā, lai tā labāk patiktu gan klientiem, gan meklēšanas dzinējiem (Google, Bing, Yandex u.c.).

Atbilstošākie klienti

Mājaslapu atradīs tie, kuri ir tiešām ieinteresēti Jūsu piedāvājumā

Publiskais tēls

Aug Jūsu kā godīga un spēcīga uzņēmuma prestižs

Ilgtermiņa rezultāts

Labs kopīraitings sniedz paliekošāku rezultātu nekā reklāmas

Labdien, esmu Lauris Krolis

Mana specialitāte ir kopīraitings (copywriting) un SEO uzlabošana, izmantojot Jūsu uzņēmuma pašreizējās priekšrocības un tās vēl vairāk palielinot.

Neticami daudzus lēmumus cilvēki pieņem emociju iespaidā. “Blēras raganas” veidotāji kultivēja baiļu, mistikas un noslēpumainības emocijas. Tas radīja grandiozo interesi pirms filmas iznākšanas, bet pēc noskatīšanās mudināja dalīties piedzīvotajā ar draugiem.

Es varu Jūsu mājaslapai veidot tekstus, kas balstīsies uz daudz pozitīvākām emocijām. Sajūtot saikni ar Jūsu uznēmumu un tā vērtībām, potenciālie klienti kļūs par uzticamiem pircējiem un Jūsu kvēliem reklamētājiem.

Ikdienā sadarbojos ar Latvijā vadošiem mārketinga stratēģijas veidotājiem. Viņi palīdzēs izvēlēties vērtīgākos kanālus Jūsu biznesa mērķu sasniegšanai.

Gaidāmās tendences

Zīmola vērtība. Ja interneta lietotāji meklē Jūsu zīmolu, tas liecina par uzņēmuma prestižu. Savukārt prestiža stiprināšanā liela loma ir tekstiem, kas balstīti efektīvā mārketinga stratēģijā.

Mājaslapas mobilā versija. Lai gan datora versijai joprojām ir nozīme, tomēr mobilās versijas kvalitāte kļūst aizvien svarīgāka. Tai jābūt ērtai un pilnībā responsīvai.

Mājaslapas ātrums. Tagad ātra mājaslapa ir nevis noderīga ekstra, bet gan būtisks pamata elements biznesā. Jūs nevarat neko pārdot klientam, kurš nespēja sagaidīt Jūsu lapas ielādi un to pameta.

Tagad Jūs zinat

Filma “Blēras ragana” tika uzņemta ar $60 000 budžetu, bet nopelnīja $248 600 000.

Prasmīgs kopīraitings, SEO un mārketings ļaus nopelnīt arī Jums!

Rīkojieties, lai pelnītu vairāk!

Piesakiet konsultāciju

Stabu iela 61 k-2 – 41, Rīga, Latvija

[email protected]

Uzdodiet jautājumus