Dalies ar saviem draugiem!

Katrs no mums ir vēlējies sasniegt ko ievērojamu. Vienu no otra mūs atšķir tas, cik lielas pūles esam gatavi veltīt sava sapņa īstenošanai. Bauskas meitene Adriana Miglāne (14) ir uzsākusi ceļu, lai sasniegtu savu mērķi – piedalīties grandiozajā ASV talantu šovā „X factor.”

Dzīves virziens skaidrs jau no bērnības

Kad pirms četrpadsmit gadiem mīlošā ģimenē piedzima meitenīte, mammas sirdi bija iekarojis kāds spāņu seriāls. Tādēļ meitene tika nosaukta tā galvenās varones vārdā – par Adrianu. Jau uzsākot bērnudārza gaitas, viņai ļoti patika dziedāt. Savukārt, kad bērnudārzā vajadzēja uzstāties ar Māmiņu dienas priekšnesumu, mazā Adriana saprata, ka savu dzīvi vēlas saistīt ar mūziku. Pēc kāda laika meitene televīzijā redzēja „American Idol,” un nolēma, ka kādu dienu pati piedalīsies tamlīdzīgā talantu šovā.

Skumjš pagrieziena punkts Adrianas dzīvē notika pirms četriem gadiem, kad nomira Adrianas tētis. Taču kopš tā laika meitene sākusi izjust tēva klātbūtni un palīdzību muzikālās karjeras veidošanā. Meitene tic Dievam, viņai nav svešas kristīgās lūgšanas, un tas ļāvis saprast, ka tētis kļuvis par sargeņģeli, kurš palīdz, mierina un rāda ceļu. Taču arī pati Adriana centīgi strādā sava sapņa piepildīšanas labā. Lai pilnveidotu angļu valodas prasmes, viņa bieži skatās filmas angliski un pat mēdz runāt ar draugiem šajā valodā. Savukārt, lai varētu iegādāties lidmašīnas biļeti uz ASV, Adriana laicīgi sākusi krāt, atlicinot naudu gan no savām skolas pusdienām, gan no honorāra par uzstāšanos pasākumos. Līdz šim ievērojamākā uzstāšanās viņai bijusi Daugavas koncertzālē kopā ar Nikolaju Puzikovu.

Veido YouTube koverversijas mīļākajām dziesmām

Šobrīd Adrianai nav drauga. Viņai patiktu būt kopā ar gara auguma, spēcīgu pusi, kura klātbūtnē varētu justies aizsargāta. Adrianai patīk spēlēt basketbolu un uzturēties ļaužu pilnās pilsētās. Mīļākais ēdiens ir lazanja. Šogad viņai izdevies sadūšoties, lai nolēktu no ļoti augsta tramplīna. Patīk romantiskas filmas un dziesmas par mīlestību.

Adrianas mīļākā aktrise un dziedātāja ir Kristina Agilera. Viņa pati visvairāk iecienījusi popmūzikas dziesmas, un, kad jūt, ka rodas spēcīga emocionāla saikne ar kādu no dziesmām, tad rada tās koverversiju. Populārākā no viņas koverversijāmJames Arthur „Impossible” – vietnē YouTube ir skatīta vairāk kā 60 000 reižu. Portāls Interesanti.eu novēl Adrianai panākumus aizvien jaunu, kvalitatīvu dziesmu veidošanā. Un lai izdodas piepildīt sapni par uzstāšanos talantu šovā „X factor!”

Adrianas YouTube kanāls: šeit

Raksts tapis sadarbībā ar: www.aktualitates.lv/

 


Dalies ar saviem draugiem!