Dalies ar saviem draugiem!

Tuvojoties Valentīndienai, privātās augstskolas ISMA students Dāvis Kalniņš (19) vērsās pie savas Studentu padomes (SP), uzstājot, ka ISMA studentiem jādod iespēja piedalīties asins donoru pasākumā „Mīlestības svētki 2014.” Pēc Dāvja iniciatīvas SP pārstāvis kontaktējās arī ar citām tuvīnajām augstskolām, mudinot tās līdzdarboties šajā akcijā. Blogam „Interesanti.eu” izdevās noskaidrot vairāk par uzņēmīgā jaunieša perfektās meitenes īpašībām, viņa sapņiem dibināt savu tūrisma uzņēmumu un aizraušanos ar automašīnām.

Aktīva dzīvesveida piekritējs

Asins donors Dāvis Kalniņš | Interesanti.euLiela Dāvja aizraušanās kopš bērnības ir spēkrati. Tētis pats savām rokām viņam reiz uzbūvējis sarkanu kartingu, kura ātrums gan bijis tikai 40 km/h. Aizvadītajā vasarā Dāvis kartinga trasē sacenties ar profesionāliem braucējiem un, lai gan zaudējis, tomēr uzrādījis ļoti labu rezultātu. Šobrīd puisis uz skolu brauc ar Volkswagen Golf 3 1.9 TDI. Tuvāko mēnešu laikā viņš mašīnai ir paredzējis uzlikt lietos diskus, pārkrāsot un uzlabot salonu.

Dažus gadus Dāvis ir trenējies MMA cīņās. Septembrī viņš tās pārtraucis, jo sācis studijas augstskolā. Taču brīvajā laikā viņš joprojām apmeklē sporta zāli. Dāvis dzīvesveida ziņā ir aktīvs un siltajā gadalaikā mājās tikpat kā neuzturas. Arī ziemā viņš labprāt interesanti pavada laiku, piemēram, pavisam nesen apmeklējis 16. Starptautisko ledus skulptūru festivālu Jelgavā.

Izjūt Latviju kā unikālu pasaules vietu

Viena no viņa rakstura īpašībām ir spontānums, ilgi nespriedelējot par labām idejām. Dāvis saka: „Ja man tagad piedāvātu sēsties mašīnā un doties interesantā ceļojumā, es bez ilgas domāšanas piekristu.” Viens no viņa sapņiem ir apceļot visu pasauli. Dāvis turpina: „Apceļojot citas zemes, mani visvairāk pārsteidz dažādās kultūras un tas, cik ļoti mēs atšķiramies no citiem, kā arī, cik ļoti mūsu mīļās Latvijas dabas skati ir citādāki nekā ainavas citur pasaulē. Būtu ļoti interesanti nodibināt pašam savu tūrisma uzņēmumu, jo augstskolā es tieši mācos programmā „Tūrisma uzņēmējdarbības vadītājs.”

Pēc rakstura Dāvis attiecībām ar meiteni pieiet nopietni un uzskata, ka ir tālu no “siržu lauzēja” tipa puišiem. Savukārt, runājot par savu ideālo meiteni, viņš atzīst, ka tādas ārējās pazīmes kā, piemēram, matu krāsa nav noteicošais. „Ļoti svarīga ir laba humora izjūta, tomēr viņai jābūt spējīgai vajadzīgā brīdī būt nopietnai. Tāpat viņai vajadzētu būt ar labām Asins donors Dāvis Kalniņš | Interesanti.euidejām, piemēram, lai mudinātu mani izlēkt ar izpletni. Vēl ir svarīgi, lai viņa rūpējas par sevi, ir draudzīga un izpalīdzīga. Būtu forši, ja viņai patiktu atpūsties pie dabas.”

Attiecībā uz savu iniciatīvu ziedot asinis, Dāvis saka, ka ir svarīgi būt savstarpēji atbalstošiem un izpalīdzīgiem. Puisi savulaik ļoti uzrunājis vecmammas mudinājums jaunībā realizēt savas labās ieceres. Asins ziedošana kādam var vistiešākajā veidā izglābt dzīvību. Un Valentīndiena ir tas laiks, kad ir vērts darbos izrādīt mīlestību pret citiem.


Dalies ar saviem draugiem!