Dalies ar saviem draugiem!

Augstskolas ISMA draugi mēdz jautāt – kas īsti ir atraktīvā meitene, kura redzama vairākos interesantos skolas video? Kur rodas viņas dzīvesprieks? Izrādās, ka pamatu pamats ir filozofija, kuras rezultātā izveidojusies spēcīga pozitīva domāšana. Šajā rakstā uzzināsi par Jeļenas Suharevas neparasto personību, sākot ar austrumu cīņām un beidzot ar kulinārijas šedevriem.

Pozitīva domāšana spēj ietekmēt apkārtējo pasauli

Mācoties Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā, Jeļenai paveicās ar filozofijas skolotāju, kurš prata viņu ieinteresēt Sokrāta, Platona un citu klasisko filozofu darbos. 15 gadu vecumā viņa atrada grāmatu, kuras ideja ir – mūsu domas spēj ietekmēt apkārtējo pasauli. Iedziļinoties tālāk un apgūstot triju mēnešu kursu, ik dienas veltot laiku savai attieksmei pret pasauli, Jeļena saprata, ka pacietība un pozitīva domāšana un attieksme pret dzīvi spēj daudz ko ietekmēt.

Tiem, kuri vēlas pilnveidoties, pasaule dos šādu iespēju, uzskata Jeļena. Tādēļ viņa apgūst visdažādākās prasmes. Piemēram, pērļošanu, tamborēšanu, piespraužu gatavošanu… Pati labprāt nēsā kādu no savām rotaslietām. Tāpat Jeļena māk gatavot “Vecrīgas” un “Skudrupūžņa” tortes, biezpiena pīrādziņus, siera kūkas, vistas kotletes, visdažādākos salātus… Ja kāda interesanta recepte ir apgūta, tad tā drīz vien ir jāizmēģina praksē.

Tautas medicīna pārspēj farmācijas industriju

Bērnu dārza laikā viņa mācījās balles dejas, vēlāk – arī volejbolu, basketbolu, florbolu un tenisu. 14 gadu vecumā sākusi interesēties par cīņas mākslām. Sirdij dārgu domubiedru viņa ir atradusi savā cīņas mākslas skolotājā, kurš parādījis filozofisko pusi šajā nodarbē. Šobrīd viņa trenējas pašaizsardzībā, kurā ir apvienots karatē, taekvando, džiudžitsu, aikido un bokss. Astoņus gadus viņa mācījusies klavieres mūzikas skolā. Ļoti labprāt apgūtu saksofona spēli. Bet šobrīd viņas mīļākais instruments ir nelielā Havaju ģitāra ukulele. Savulaik viņa rakstījusi stāstus ar dziļi simbolisku nozīmi.

Ne viss Jeļenai nācis ar patīkamu pieredzi. Tas, ka šobrīd viņa atbalsta tautas medicīnu, ir tāpēc, ka piecu gadu vecumā izvairīties no operācijas un izārstēties no sarežģītas astmas viņai izdevies tieši ar gadsimtu gaitā pilnveidotām metodēm. Tautas medicīna taču ir mūsdienu farmācijas pirmsākumi! Jeļena uzskata, ka labāk apēst ķiploku, nekā iedzert tableti, kurā ir mazliet no ķiploka, bet pārējais – ķīmija. Tāpat arī – saaukstēšanos viņa ārstē pati, piemēram, pārklājot galvai pāri dvieli un divdesmit minūtes elpojot kumelīšu novārījumu.

Plāno filmēties reklāmas klipos

Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolā viņa apguvusi uzņēmējdarbības programmu “Starptautiskās komunikācijas biznesā un menedžmentā.” Paralēli mācībām viņa četrus gadus aktīvi darbojusies Studentu pašpārvaldē, pozitīvi ietekmējot tās atmosfēru. Viņai patika ar “Sony Vegas” programmu veidot video klipus, kā arī – būt aktrisei tajos. Jau kopš 12 gadu vecuma viņa veidojusi šādus klipus kopā ar draugiem. Divus gadus strādājusi kā ISMA TV menedžere, rakstot informāciju par pasākumiem un publicējot un reklamējot video.

Kopš bērnības Jeļena mīl “spēlēt uz emocijām.” Ir ļoti interesanti izraisīt skatītājos vēlamās jūtas! “Tā ir māksla,” viņa uzskata. Šeit ir vajadzīgs lieliski kontrolēt ne tikai seju, bet arī visu ķermeni. Jeļenai patīk ģērbties interesantos kostīmos un “ieiet lomā” – šādi viņa atpūšas no ikdienas un attīsta fantāziju. Viņa apsver iespēju drīzumā atrast iespēju caur aktiermākslu dāvāt citiem daļu no savas iekšējās gaismas. Jeļena jūtas gatava jauniem izaicinājumiem, piepildot sapņus par filmēšanos reklāmas klipos.

Šobrīd viņa strādā kompānijā “QuestLab,” kas dod iespēju spēlēt neikdienišķas piedzīvojumu spēles, kad dalībniekiem ir jāizkļūst no slēgtas telpas. Jeļena darbojas kā bērnu animatore, organizējot spēles un vadot dzimšanas dienas ballītes. “Labāk nožēlot izdarīto, nevis neizdarīto” ir Jeļenas dzīves moto. Savukārt galvenais pamatprincips ir garīga un fiziska līdzsvara sasniegšana un saglabāšana.

Raksts tapis sadarbībā ar: www.e-avize.lv


Dalies ar saviem draugiem!